نمونه سوال روش تحقیق ارشد کتابداری(علم اطلاعات و دانش شناسی)

۱۷,۰۰۰ تومان

📌نمونه سوال روش تحقیق ارشد کتابداری(علم اطلاعات و دانش شناسی)

📌 جدیدترین نمونه سوال روش تحقیق ارشد کتابداری(علم اطلاعات و دانش شناسی) با جواب

📌 کاملترین سوالات روش تحقیق ارشد کتابداری(علم اطلاعات و دانش شناسی) با پاسخ

 

 

توضیحات

نمونه سوال روش تحقیق ارشد کتابداری

درس‌ روش تحقیق در کارشناسی ارشد رشته کتابداری یا همان علم اطلاعات و دانش شناسی جایگاه مهمی در شکل‌گیری، انجام، تفسیر و کاربست پژوهش‌های این حوزه دارد. به همین دلیل فهم مبانی پایۀ آن‌ها از مهم‌ترین وظایف متخصصان این رشته است که سبب شده است تا درس‌ روش تحقیق از جمله واحدهایی باشد که دانشجویان کتابداری و اطلاع‌رسانی در همۀ مقطع‌های تحصیلی ملزم به گذراندن آن‌ها ‌باشند.

این درس 2 واحد پایه و مشترک می باشد. سایت یکی بوک نمونه سوال روش تحقیق ارشد کتابداری (علم اطلاعات و دانش شناسی) را برای دانلود دانشجویان کارشناسی ارشد ارائه داده است.

منبع درس روش تحقیق در علم اطلاعات و دانش شناسی تالیف یزدان منصوریان و چاپ انتشارات سمت می باشد. کد درس روش تحقیق ارشد کتابداری یا همان علم اطلاعات و دانش شناسی گرایش مدیریت کتابخانه های عمومی 1224049 و گرایش مدیریت اطلاعات 1242251 می باشد. جدیدترین پی دی اف(pdf) نمونه سوالات پیام نور رایگان با پاسخ آن در بخش مربوطه جهت دانلود بازدیدکنندگان می باشد.

سوالات این درس به صورت تستی می باشد. امتحان پایان ترم این متمرکز برگزار می شود. دانشجویان با مطالعه جدیدترین نمونه سوالات رایگان با جواب آن در سایت یکی بوک می توانند در آزمون های پایان ترم موفق شوید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نمونه سوال روش تحقیق ارشد کتابداری(علم اطلاعات و دانش شناسی)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *