دانلود نمونه سوال رایگان پیام نور

دانلود نمونه سوال رایگان پیام نور از مهمترین جستجوهای دانشجویان در اینترنت می باشد. به دلیل برگزاری متمرکز امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور و آزمون مشترک برای تمامی دانشجویان سوالات نیمسال های قبل پیام نور از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

دانشجویان بعد از انتخاب واحد به دنبال نمونه سوالات دروس انتخابی خود هستند. با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی کانال های تلگرامی و سایت های اینترنتی مختلف این خدمت را ارائه می کنند. سایت یکی بوک با دغدغه راهنمایی دانشجویان پیام نور و ارائه خدمات با کمترین هزینه، دانلود نمونه سوال رایگان پیام نور را به عنوان یکی از خدمات خود ارائه می کند.

بعضی از سایتها سوالات را با پرداخت هزینه در در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهند. اما اینجا در سایت یکی بوک نمونه سوالات پیام نور را با تخفیف 100درصدی و به صورت کامل رایگان ارائه می دهیم . سوالات با فرمت pdf ارائه می شود و پس از یافتن درس موردنظر می توان پی دی اف نمونه سوالات را  مجانی دانلود کرد.

نمونه سوالات دروس رشته های علوم تربیتی و روانشناسی به دلیل این که بیشترین دانشجو را در دانشگاه پیام نور دارند از بیشترین جستجو برخوردار هستند. البته دروس عمومی مانند فرهنگ و تمدن اسلامی و زبان خارجی رتبه بالاتری دارند که دلیل آن مشترک بودن دروس عمومی در بین تمام رشته های مقطع کارشناسی می باشد.

دانلود رایگان نمونه سوال دروس عمومی در بخش مربوطه خود ارائه می شود که دانشجو می تواند درس مورد نظر خود را  پیدا کند و آن را دریافت نماید. این سوالات نیمسال های مختلف مانند 3951 ،3961، 3981 و 4002 را شامل می شود.

نمایش 1–12 از 91 نتیجه