پی دی اف نمونه سوالات پیام نور

پی دی اف نمونه سوالات پیام نور در سایت یکی بوک ارائه می شود. دانشجویان برای دریافت سوالات ترمهای گذشته دانشگاه پیام نور به سایتهای مختلف مراجعه می کنند. نمونه سوالات رایگان پیام نور در فرمت pdf ارائه می شود. پی دی اف نمونه سوالات پیام نور این امکان را به دانشجو می دهد تا بدون تغییر در فونت سوالات را دریافت کند. سوالات در تلفن همراه و سیستمهای کامپیوتری بدون مشکل قابل مطالعه هست و همچین امکان چاپ سوالات را  می دهد.

دانشجویان می توانند نمونه سوالات پیام نور را برای دوستان خود ارسال نمایند و به اشتراک بگذراند بدون آن که نیاز به هیچ کار اضافی داشته باشد. سایت یکی بوک پی دی اف نمونه سوالات پیام نور(pdf) را به صورت رایگان در اختیار دانشجویان و بازدیدکنندگان قرار می دهد.

این سوالات شامل مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هست. رشته های مختلف مانند علوم تربیتی ، روانشناسی و حسابداری را شامل می شود. همچنین نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور مانند زبان عمومی و فارسی نیز قابل دریافت می باشد.

pdf سوال پیام نور هر درس در یک فایل کلی ارائه می شود که ترمهای مختلف را شامل  می شود که معمولا از نیمسال اول 1395 تا نیمسال اول 1398 را شامل می شود . نیمسال اول سال 1398 در سیستم گلستان به صورت نیمسال 3981 نمایش داده می شود. دانشجویان در سیستم گلستان در زمان مشاهده نمرات می بایست شکل نمایش 3981 یا برای نیمسال اول 1401 عدد 4011 را وارد نمایند.

لازم به ذکر است دانشجو این امکان دارد سوالات آزمون های پایان ترم خود را از سیستم گلستان دانلود نماید. برای این کار می بایست وارد بخش مشاهده نتایج آزمون دانشجو شود و بعد از انتخاب نیمسال مورد نظر درس را انتخاب کند. سپس می تواند پی دی اف سوالات درس موردنظر را دانلود نماید.

نمایش 1–12 از 94 نتیجه