نمونه سوال روانشناسی اجتماعی

۱۷,۰۰۰ تومان

📌نمونه سوال روانشناسی اجتماعی  پیام نور

📌 جدیدترین نمونه سوالات روانشناسی اجتماعی با جواب

 

توضیحات

نمونه سوال روانشناسی اجتماعی

روانشناسی اجتماعی از جمله دروس مقطع ارشد رشته روانشناسی تربیتی می باشد. درس روانشناسی اجتماعی در کارشناسی ارشد رشته روانشناسی تربیتی، به مطالعه رفتارهای اجتماعی فرد و گروه ها، توانایی های اجتماعی، ارتباطات بین فرد و گروه، تأثیرات محیط اجتماعی و تفاوت های فرهنگی می پردازد. این درس به دانشجویان امکان می دهد تا با توسعه مهارت های اجتماعی خود، بهبود روابط اجتماعی خود و دیگران را تسهیل کنند. این درس جزء دروس احتیاری سرفصل رشته می باشد و تعدا واحد آن 2 می باشد. سایت یکی بوک نمونه سوال رایگان روانشناسی اجتماعی را برای دانلود دانشجویان کارشناسی ارشد قرار داده است.

منبع درس کتاب روانشناسی اجتماعی(ورژن9) تالیف ارنسون/ویلسون/اکرت/سامر و ترجمه مجید صفاری زاده و پرستو حسن زاده هست که توسط انتشارات ارسباران به چاپ رسیده است. بری امتحان فصول 1،2،3،4،5،8،9و13 باید مطالعه شود. کد درس روانشناسی اجتماعی 1217280می باشد. جدیدترین پی دی اف(pdf) نمونه سوالات پیام نور رایگان با پاسخ آن در بخش مربوطه جهت دانلود بازدیدکنندگان می باشد.

سوالات این درس به صورت کاملاً تستی می باشد. امتحان پایان ترم این درس به صورت کتبی برگزار می شود. دانشجویان با مطالعه جدیدترین نمونه سوالات رایگان با پاسخ آن در سایت یکی بوک می توانند در آزمون های پایان ترم موفق شوند.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نمونه سوال روانشناسی اجتماعی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…