نمونه سوال نظریات تربیتی مکاتب فلسفی پیام نور+ pdf خلاصه کتاب

۱۷,۰۰۰ تومان

📌نمونه سوال نظریات تربیتی مکاتب فلسفی رشته روانشناسی تربیتی

📌 نظریات تربیتی ومکاتب فلسفی رشته روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی

📌 pdf خلاصه نظریات تربیتی مکاتب فلسفی پیام نور

 

توضیحات

 نمونه سوال نظریات تربیتی مکاتب فلسفی

نظریات تربیتی مکاتب فلسفی از جمله دروس رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی ارشد گرایش روان شناسی تربیتی هست. هدف از مطالعه این درس آشنایی دانشجویان با مکاتب مختلف فلسفی و تجزیه و تحلیل آن‌ها به‌منظور به ‌کارگیری اصول و مبانی فلسفهٔ تعلیم و تربیت در نظام آموزشی و نیز پرورش قدرت تفکر و تفکر خلاق است. این درس از دروس الزامی هست که دانشجویان رشته روانشناسی تربیتی در سرفصل درسی رشته خود دارند. البته دانشجویان رشته روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی با کد درسی 1217338 آن را دارند.  سایت یکی بوک نمونه سوال رایگان نظریات تربیتی مکاتب فلسفی پیام نور را برای دانلود دانشجویان کارشناسی ارشد قرار داده است.

منبع درس  کتاب مکاتب فلسفی و آراء تربیتی تالیف جرالد ال،گوتک ترجمه محمد جعفر پاک سرشت می باشد که توسط انتشارات سمت به چاپ رسیده است. این درس با حذفیاتی همراه است . کد درس نظریات تربیتی مکاتب فلسفی 1217269 می باشد. پی دی اف(pdf) نمونه سوالات پیام نور رایگان با پاسخ آن در بخش مربوطه جهت دانلود بازدیدکنندگان می باشد. همچنین خلاصه کتاب مکاتب فلسفی برای دانلود قرار داده شده است.

سوالات این درس به صورت تمام تستی می باشد. آزمون پایان ترم این درس به صورت متمرکز و کتبی برگزار می شود. دانشجویان با مطالعه جدیدترین نمونه سوالات رایگان با پاسخ آن در سایت یکی بوک می توانند در آزمون های پایان ترم موفق شوند.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نمونه سوال نظریات تربیتی مکاتب فلسفی پیام نور+ pdf خلاصه کتاب”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *